Близькі не підтримують мене у схудненні
Це дійсно неприємно. Особливо, якщо ви з ними поговорили і пояснили, що для вас це важливо. А говорити про таке дуже навіть потрібно, бо близькі ж не знають, що ви відчуваєте, чого потребуєте і що твориться у вашій голові, якщо ви мовчите про це. Критично важливо пояснити і поговорити в тих випадках, коли родичі, фактично, ображають. «Чергова дієта на два дні», «Та ти вже сто разів худнула, знов нічого не вийде», або навпаки «Худни давай, скоро в двері не пролізеш» і подібні м’яко кажучи некоректні настанови. Проте, важливо розуміти і таке…
Завжди треба шукати компроміси
Ми розписували це в дописі “Як перевести усю сім’ю на здорове харчування”. Якщо ви хочете, щоб вдома панували +- однакові принципи харчування, то не треба ні на кого тиснути і ні від кого нічого вимагати. Але можна спробувати домовитись з близькими. Найдієвіше – щоб 70-80% калорій раціону було корисне, а решта – солодке, випічка, ковбаса чи від чого там не можуть ваші близькі відмовитись.
Ніхто не зобов’язаний переходити на такий же раціон, як і ви
У вас є своя голова на плечах, у родичів – своя. Якщо ви переходите на здорове харчування, а вони хочуть далі їсти ковбасу і майонез тричі на день, і жодні аргументи/пояснення/пошук компромісів від вас на них не діють, то це їхній вибір. У вас є свій вибір, його і дотримуйтесь.
Усі помиляються
Ситуація, яка відбувається дуже часто. Наші користувачі починають худнути, показують перші помітні результати (мінус 5-10 кг) і близькі, які спочатку їх не підтримували, змінюють свою думку. І далі вже користувачі пишуть, що худнуть разом з батьками / чоловіком / донькою і т.д. Це реальні історії і дуже-дуже поширені. Тож просто доведіть їм свою думку вашим результатом
І пам’ятайте, якщо такі суперечки в сім’ї починають негативно впливати на психологічний стан, настрій, комфорт у стосунках… Тоді немає нічого поганого в тому, щоб звернутись до психологів. Краще вирішити ці нюанси та й жити собі в задоволення 🙂
17.2.2021
Таблиця Калорійності
Цікаве