Біофлавоноїди: що це, для чого, як працюють?
Біофлавоноїди – мега цінні сполуки, які містяться в рослинних продуктах. Що саме вони роблять, з чого їх можна отримати?
Що таке закреп? Як він виглядає, які причини і як з ним боротись? Читайте нижче.
Якщо похід в туалет не відбувається 72 години і більше або рідше, ніж 3 рази на тиждень. Отже, якщо ви ходите не щодня, а через день, то заспокойтесь і перестаньте себе мучати. Ходити в туалет не щодня – це нормально (оплески!). Нормою є туалет від 2-3 разів на день до 3 разів на тиждень.
Врахуйте і те, що є закрепи тимчасові (проблема виникає рідко або на кілька тижнів) і хронічні (кілька місяців чи років).
Крім періодичності, треба врахувати і вигляд та консистенцію. Калові маси при закрепах є твердими, найчастіше горошинками. А також часто виникає відчуття неповного випорожнення.
Що впливає на консистенцію і частоту туалету? Дуже багато факторів. Найбільш впливові 5:
Є ще вузькі причини. Наприклад, подорожі (взагалі супер поширена тема, тож коли в подорожах закреп – це відносно нормальне явище!). Вагітність. Прийом певних ліків (перелік великий). Друга фаза менструального циклу (через гормони). Проблеми із жовчним.
Поради для виправлення ситуації такі:
1. Щоразу ідіть в туалет одразу, коли захотілось.
2. Пийте достатньо води і споживайте достатньо клітковини.
3. Рухайтесь! Прогулянка, велосипед, танці – будь-яка активність допоможе.
4. Якщо закрепи тривають, мучають – ідіть до лікаря. Треба розбиратись. І розбиратись не послаблюючим засобом з реклами по ТБ чи поради фармацевта в аптеці. А розбиратись із причиною.
Біофлавоноїди – мега цінні сполуки, які містяться в рослинних продуктах. Що саме вони роблять, з чого їх можна отримати?
Повна стаття 8.7.2021
Чи корисна вода з лимоном? Як часто її можна пити? Чи може вона нашкодити? Чи допоможе вода з лимоном схуднути? Про все це нижче.
Повна стаття 25.9.2024
З чого виготовляють зефір? Які корисні властивості йому приписують? Що з цього правда, а що — ні? В яких випадках можна їсти зефір? Про все це нижче.
Повна стаття 23.6.2024
Навіщо їсти гриби? Скільки та як часто можна їх вживати? Чи можуть їстівні гриби нашкодити? Чи допоможуть гриби схуднути? Про все це нижче.
Повна стаття 22.6.2024
Чим корисний чайний гриб? Чи допоможе комбуча схуднути? Чи всім можна пити цей напій? Як приготувати комбучу? Про все це нижче.
Повна стаття 16.6.2024
Чим корисний хумус? Чи всім можна його їсти? Чи допоможе хумус схуднути? Як приготувати його самостійно? Про все це нижче.
Повна стаття 15.5.2024