Шлях до здоров'я
та благополуччя
App store rating

Шлях до здоров'я
та благополуччя

Близькі не підтримують мене у схудненні

Це дійсно неприємно. Особливо, якщо ви з ними поговорили і пояснили, що для вас це важливо. А говорити про таке дуже навіть потрібно, бо близькі ж не знають, що ви відчуваєте, чого потребуєте і що твориться у вашій голові, якщо ви мовчите про це. Критично важливо пояснити і поговорити в тих випадках, коли родичі, фактично, ображають. «Чергова дієта на два дні», «Та ти вже сто разів худнула, знов нічого не вийде»,  або навпаки «Худни давай, скоро в двері не пролізеш» і подібні м’яко кажучи некоректні настанови. Проте, важливо розуміти і таке…

Завжди треба шукати компроміси

Ми розписували це в дописі “Як перевести усю сім’ю на здорове харчування”. Якщо ви хочете, щоб вдома панували +- однакові принципи харчування, то не треба ні на кого тиснути і ні від кого нічого вимагати. Але можна спробувати домовитись з близькими. Найдієвіше – щоб 70-80% калорій раціону було корисне, а решта – солодке, випічка, ковбаса чи від чого там не можуть ваші близькі відмовитись.

Ніхто не зобов’язаний переходити на такий же раціон, як і ви

У вас є своя голова на плечах, у родичів – своя. Якщо ви переходите на здорове харчування, а вони хочуть далі їсти ковбасу і майонез тричі на день, і жодні аргументи/пояснення/пошук компромісів від вас на них не діють, то це їхній вибір. У вас є свій вибір, його і дотримуйтесь.

Усі помиляються

Ситуація, яка відбувається дуже часто. Наші користувачі починають худнути, показують перші помітні результати (мінус 5-10 кг) і близькі, які спочатку їх не підтримували, змінюють свою думку. І далі вже користувачі пишуть, що худнуть разом з батьками / чоловіком / донькою і т.д. Це реальні історії і дуже-дуже поширені. Тож просто доведіть їм свою думку вашим результатом

І пам’ятайте, якщо такі суперечки в сім’ї починають негативно впливати на психологічний стан, настрій, комфорт у стосунках… Тоді немає нічого поганого в тому, щоб звернутись до психологів. Краще вирішити ці нюанси та й жити собі в задоволення 🙂

Таблиця Калорійності

17.2.2021 Таблиця Калорійності Цікаве

З архіву

Чим корисний барбарис? Властивості та протипоказання ягід барбарису

Чим корисний барбарис та які цілющі властивості він має для організму? Кому не рекомендоване вживання барбарису та чому? Що можна приготувати із барбарису та де використовують ці ягоди у кулінарії? Про це і не тільки можна дізнатись далі.

Схожі статті

Користь води з лимоном: правда, міфи та правила вживання

Чи корисна вода з лимоном? Як часто її можна пити? Чи може вона нашкодити? Чи допоможе вода з лимоном схуднути? Про все це нижче.

Чим корисний зефір та кому не варто його їсти?

З чого виготовляють зефір? Які корисні властивості йому приписують? Що з цього правда, а що — ні? В яких випадках можна їсти зефір? Про все це нижче.

Чим корисні гриби для організму?

Навіщо їсти гриби? Скільки та як часто можна їх вживати? Чи можуть їстівні гриби нашкодити? Чи допоможуть гриби схуднути? Про все це нижче.

Чайний гриб (комбуча): користь та шкода

Чим корисний чайний гриб? Чи допоможе комбуча схуднути? Чи всім можна пити цей напій? Як приготувати комбучу? Про все це нижче.

Хумус: користь, з чим їсти та як приготувати

Чим корисний хумус? Чи всім можна його їсти? Чи допоможе хумус схуднути? Як приготувати його самостійно? Про все це нижче.

Доступні там, де вони вам потрібні

Графіки калорійності доступні онлайн, на телефонах, планшетах і смарт-годинниках, таких як Garmin і Apple Watch.

App Store Google Play

Dine4Fit Banner Dine4Fit Banner