Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Що робити, якщо вага не падає?

Ви вже кілька місяців збалансовано харчуєтесь і контролюєте свій раціон? Вага поступово падала, а тепер просто зупинилась? Поради нижче допоможуть зрушити вагу з місця.

Перше, що слід зауважити: таке буває майже у кожного. Дуже часто вага зупиняється. Але з часом вона продовжить падати, треба набратись терпіння. З дієвих порад допоможе таке:

✅ Якщо ви їсте стільки калорій, щоб худнути, то спробуйте 1-3 дні їсти по калорійності для підтримки ваги. Наприклад, якщо ваша денна калорійність для схуднення 1600, а для підтримки ваги 1900 – спробуйте кілька днів притримуватись калорійності 1900.

✅ Дуже мало сну? Постійний стрес? Це впливає. Тож усунути причини треба обов’язково.

✅ Якщо займаєтесь в залі – зробіть на 3-4 дні паузу у спорті. Замість залу пройдіться просто парком. Дайте організму відпочинок.

✅ Ваша калорійність точно відповідає потребі? Оновіть дані у своєму профілі «Таблиця калорійності». До прикладу, якщо ви вже 3-4 місяці харчуєтесь із денною калорійністю 1600 і схудли на 6-8 кілограмів, то ваша денна норма калорій вже трохи змінилась. Тож вкажіть нову вагу.

✅ Впевнені, що випиваєте денну норму води? Можливо є стрес? Гормональні коливання? Ці фактори також можуть впливати на застій ваги. Тож нормалізуйте ці моменти і почекайте трохи.

✅ Спробуйте змінити вид вправ. Якщо ви займаєтесь в залі чи навпаки просто прогулянками – спробуйте 2-4 тижні зайнятись іншими варіантами спорту. Наприклад, йога, танцювальна аеробіка або зумба, розтяжка чи пілатес. Якщо нема вправ – тоді варто додати 🙂

✅ Вимірюйте об’єми, а не лише вагу. Цілком можливо, що вага стоїть, але об’єми поступово зменшуються. Особливо це стосується тих, хто займається в залі.

З архіву або читайте також:

Як налаштувати свою Таблицю калорійності і користуватись нею правильно?

16.9.2020 Таблиця Калорійності Корисні поради, Як худнути?

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Що буде при дефіциті або надлишку білків, жирів, вуглеводів Що буде при дефіциті або надлишку білків, жирів, вуглеводів

Будь-які перекоси в балансі білків, жирів та вуглеводів (БЖВ) – це не дуже добре. Якщо орієнтуєтесь на додаток “Таблиця калорійності”, то кожен показник можна тримати в діапазоні 75-110% норми (волокна – від 50%, калорії від 85%). Щоб і не сильно на підрахунку зациклюватись, і при цьому давати організму достатньо. Що буде, якщо регулярно чогось не доїдати або переїдати (підкреслюємо слово регулярно!)?

Повна стаття 10.3.2021 0

Що таке корисні харчові звички та як перейти на здорове харчування? Що таке корисні харчові звички та як перейти на здорове харчування?

Змінити свої шкідливі харчові звички – це найдієвіший метод не лише схуднути, а й зробити свій раціон здоровим і корисним для організму. Які бувають погані звички в харчуванні та як їх змінити?

Повна стаття 19.2.2021 0

Втрачайте вагу з упевненістю: дев’ять питань, на які потрібно відповісти, перш ніж розпочати схуднення. Втрачайте вагу з упевненістю: дев’ять питань, на які потрібно відповісти, перш ніж розпочати схуднення.

Схуднення завжди починається з “голови”. Теоретично всі ми знаємо, як саме нам харчуватись і що потрібно більше рухатись, особливо в умовах теперішнього способу життя. Тоді чому лише 10% тих, хто худне, утримує свою нову вагу? А ви теж серед тих 90%, у яких вага, наче іграшка йо-йо (вверх-вниз-вверх-вниз)? Тоді цього разу потрібно по-справжньому ретельно підготуватись і налаштуватись на схуднення. Як це зробити?

Повна стаття 29.10.2020 0