Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Що робити, якщо вага не падає?

Ви вже кілька місяців збалансовано харчуєтесь і контролюєте свій раціон? Вага поступово падала, а тепер просто зупинилась? Поради нижче допоможуть зрушити вагу з місця.

Перше, що слід зауважити: таке буває майже у кожного. Дуже часто вага зупиняється. Але з часом вона продовжить падати, треба набратись терпіння. З дієвих порад допоможе таке:

✅ Якщо ви їсте стільки калорій, щоб худнути, то спробуйте 1-3 дні їсти по калорійності для підтримки ваги. Наприклад, якщо ваша денна калорійність для схуднення 1600, а для підтримки ваги 1900 – спробуйте кілька днів притримуватись калорійності 1900.

✅ Дуже мало сну? Постійний стрес? Це впливає. Тож усунути причини треба обов’язково.

✅ Якщо займаєтесь в залі – зробіть на 3-4 дні паузу у спорті. Замість залу пройдіться просто парком. Дайте організму відпочинок.

✅ Ваша калорійність точно відповідає потребі? Оновіть дані у своєму профілі «Таблиця калорійності». До прикладу, якщо ви вже 3-4 місяці харчуєтесь із денною калорійністю 1600 і схудли на 6-8 кілограмів, то ваша денна норма калорій вже трохи змінилась. Тож вкажіть нову вагу.

✅ Впевнені, що випиваєте денну норму води? Можливо є стрес? Гормональні коливання? Ці фактори також можуть впливати на застій ваги. Тож нормалізуйте ці моменти і почекайте трохи.

✅ Спробуйте змінити вид вправ. Якщо ви займаєтесь в залі чи навпаки просто прогулянками – спробуйте 2-4 тижні зайнятись іншими варіантами спорту. Наприклад, йога, танцювальна аеробіка або зумба, розтяжка чи пілатес. Якщо нема вправ – тоді варто додати 🙂

✅ Вимірюйте об’єми, а не лише вагу. Цілком можливо, що вага стоїть, але об’єми поступово зменшуються. Особливо це стосується тих, хто займається в залі.

З архіву або читайте також:

Як не переїдати? 10 порад

16.9.2020 Таблиця Калорійності Корисні поради, Як худнути?

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті

Втрачайте вагу з упевненістю: дев’ять питань, на які потрібно відповісти, перш ніж розпочати схуднення.

Втрачайте вагу з упевненістю: дев’ять питань, на які потрібно відповісти, перш ніж розпочати схуднення.

Схуднення завжди починається з “голови”. Теоретично всі ми знаємо, як саме нам харчуватись і що потрібно більше рухатись, особливо в умовах теперішнього способу життя. Тоді чому лише 10% тих, хто худне, утримує свою нову вагу? А ви теж серед тих 90%, у яких вага, наче іграшка йо-йо (вверх-вниз-вверх-вниз)? Тоді цього разу потрібно по-справжньому ретельно підготуватись і налаштуватись на схуднення. Як це зробити?

Повна стаття 29.10.2020 0

Правильне харчування для схуднення: що робити і як це працює?

Правильне харчування для схуднення: що робити і як це працює?

Якщо є бажання схуднути і зберегти або навіть покращити здоров’я, то обов’язковою умовою є схуднення з допомогою правильного і збалансованого харчування. Більше того, успіх схуднення залежить на 80% від правильного харчування і на 20% від фізичної активності. Що ж таке раціональне харчування для схуднення, як його організувати, які продукти можна їсти і на скільки можна схуднути?

Повна стаття 6.10.2020 0