Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Як полюбити своє тіло і піклуватись про себе?

Дуже часто чуємо негативні висловлювання людей про своє тіло. “Я товста”, “Який жахливий целюліт”, “Я розжиріла” і т.д. (обрали ще найбільш легкі фразочки). Як змінити ставлення до себе?

Будь ласка, пам’ятайте. Ваше тіло з вами на все життя. Лише ви є у нього, а воно у вас.

Якщо ви хочете схуднути, то худніть не тому, що ненавидете своє тіло чи те, як воно виглядає. А через те, що піклуєтесь про нього, і любите ❤️

Через зайву вагу постійно з’являється задишка? Стегна натираються у спідниці? Через надмірну вагу почали боліти суглоби, важко довго ходити, почав проявлятись варикоз і т.д.? Не звинувачуйте своє тіло. Воно потребує вас, вашої допомоги і турботи.

Почніть з піклування про себе:

✅ купуйте корисні продукти (і це не обов’язково королівські креветки чи дороге кіноа, наші продукти теж корисні);

✅ харчуйтесь регулярно, а не як складеться;

✅ поступово знижуйте вагу, якщо вам некомфортно з тією, що зараз (або ж збільшуйте, якщо вона надмірно низька, адже для багатьох це теж проблема);

✅ вживайте свою норму калорій. Не об’їдайтесь, але і не варто мучати своє тіло дуже маленькою калорійністю… Це однаково погано! Розрахувати свою індивідуальну (!) норму ккал для зниження / утримування / збільшення ваги можна в додатку “Таблиця калорійності”. Він безкоштовний, завантажується в Play маркет або App store. Записуєте туди все, що їсте, і додаток рахує, скільки калорій ви з’їли;

✅ додавайте хоч якусь активність (для здоров’я рух є обов’язковим!). Якщо ви зараз подумали «ага,  треба пробіжки, а я це не люблю, ой все 🙄», то… Почніть просто з прогулянки. Під музику чи аудіокнижку, розмову з мамою чи друзями, з собакою, дитиною чи за руку з коханою людиною. В тому темпі, в якому вам комфортно. Це вже активність, головне, щоб вона була регулярною!

✅ не доїдайте щось, “щоб не зіпсувалось” (с). Якийсь салат з майонезом чи смажене м’ясо. Ваше тіло – не смітник. І заслуговує найкращого, як і ви!

Любіть себе і тіло. Розуміємо, що звучить все легко, а в реальності…. Але з часом ви зможете його і себе полюбити, по справжньому.

З архіву або читайте також:

Корисні властивості гарбузової олії

2.10.2020 Таблиця Калорійності Як худнути?

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Що буде при дефіциті або надлишку білків, жирів, вуглеводів Що буде при дефіциті або надлишку білків, жирів, вуглеводів

Будь-які перекоси в балансі білків, жирів та вуглеводів (БЖВ) – це не дуже добре. Якщо орієнтуєтесь на додаток “Таблиця калорійності”, то кожен показник можна тримати в діапазоні 75-110% норми (волокна – від 50%, калорії від 85%). Щоб і не сильно на підрахунку зациклюватись, і при цьому давати організму достатньо. Що буде, якщо регулярно чогось не доїдати або переїдати (підкреслюємо слово регулярно!)?

Повна стаття 10.3.2021 0

Що таке корисні харчові звички та як перейти на здорове харчування? Що таке корисні харчові звички та як перейти на здорове харчування?

Змінити свої шкідливі харчові звички – це найдієвіший метод не лише схуднути, а й зробити свій раціон здоровим і корисним для організму. Які бувають погані звички в харчуванні та як їх змінити?

Повна стаття 19.2.2021 0

Втрачайте вагу з упевненістю: дев’ять питань, на які потрібно відповісти, перш ніж розпочати схуднення. Втрачайте вагу з упевненістю: дев’ять питань, на які потрібно відповісти, перш ніж розпочати схуднення.

Схуднення завжди починається з “голови”. Теоретично всі ми знаємо, як саме нам харчуватись і що потрібно більше рухатись, особливо в умовах теперішнього способу життя. Тоді чому лише 10% тих, хто худне, утримує свою нову вагу? А ви теж серед тих 90%, у яких вага, наче іграшка йо-йо (вверх-вниз-вверх-вниз)? Тоді цього разу потрібно по-справжньому ретельно підготуватись і налаштуватись на схуднення. Як це зробити?

Повна стаття 29.10.2020 0