Квас із бузини: користь, шкода, рецепт напою
Як зробити квас з цвіту бузини? У чому його користь для організму? Чи всім можна його пити? Про все це нижче.
Важко добрати в програмі Таблиця калорійності білків, жирів чи вуглеводів? За день виходить одних речовин замало, а інших – забагато? Як тримати баланс? Читайте нижче.
✅ Записуйте свої страви, а не готові з каталогу.
Ми маємо на увазі: борщ, сирники, салат з олією, тушкована риба з овочами і т.д. Не обирайте ці страви з каталогу (вони лише для орієнтування, коли ви їсте не вдома, наприклад). Записуйте: сир 5% 150 г, борошно кокосове 20 г, яйце с0 або 60 г, родзинки 30 г і т.д. Так дані будуть точніші. І побачите, може ви й не перебираєте жирів. Потім можете зберегти свої страви і вже вносити їх як сирники з розділу «Мої страви»: 200 г, 50% або змінити пропорції.
✅ Плануйте наперед.
Просто запишіть орієнтовно (!), що плануєте їсти на сніданок, обід та вечерю наступного дня. Наприклад, на сніданок омлет з салатом, на обід суп з грибами, на вечерю тушкована риба з овочами. І побачите, що бракує білків і жирів достатньо, а вуглеводів бракує. Тоді зрозумієте, де можна додати вуглеводів. До прикладу: в суп можна додати гречку, на сніданок додати скибку корисного хлібу до омлету, на перекус – фрукт з горішками.
⠀
✅ Не забувайте про крупи та бобові.
Ці 2 групи продуктів мають і білки, і вуглеводи. Особливо бобові. Декілька ложок консервованої квасолі або вареного нуту в салат, жменя сочевиці в суп, заморожений горошок до рису, хлібець з хумусом на перекус. Крупи те саме. Не обмежуйтесь білком і овочами, складні вуглеводи (крупи, хліб, хлібці, бобові) мають бути щодня. І тоді все добре набирається.
Якщо бракує білків, то ось ТОП-40 продуктів з високим вмістом білку. Білків краще набирати 1-1.3 г білку на 1 кг ваги, а якщо займаєтесь спортом при схудненні, то 1.3-1.7.
Якщо бракує жирів, то зверніть увагу на ці продукти: будь-які рослинні нерафіновані (!) олії, горіхи і насіння (сире або сушене), горіхові пасти (мигдалева, арахісова тощо), льон (як правильно його вживати?) кокосова стружка, оливки, сметана, вершкове масло в помірній кількості в готові страви, жирна риба (оселедець, червона риба, скумбрія).
Якщо бракує вуглеводів – не забувайте додавати в раціон крупи, будь-які бобові, корисний хліб, 300-400 г фруктів та 400-500 овочів (порції орієнтовні).
31.7.2020 Таблиця Калорійності Користування Таблицею калорійності, Як худнути?Як зробити квас з цвіту бузини? У чому його користь для організму? Чи всім можна його пити? Про все це нижче.
Повна стаття 2.12.2023
Шановний користувачу,
у нас для тебе є чудова новина! Вийшла оновлена версія застосунку, в якій з’явилася нова зручна функція – можливість копіювати в раціоні їжу відразу на кілька днів!
Що це означає?
Тобі більше не потрібно повторно додавати одну і ту ж їжу на кожен день або копіювати її окремо. Тепер тобі необхідно вибрати продукт, який хочеш скопіювати, й додати його відразу на кілька днів. Це зекономить твій час і надасть тобі кращий огляд раціону.
Як працює ця функція?
Відкрий свій раціон.
Вибери їжу, яку хочеш Скопіювати.
Вибери дні, до яких ти хочеш скопіювати їжу і це все!
Не забудь оновити додаток до останньої версії, щоб одразу спробувати нову функцію.
Дякуємо, що користуєшся Таблицею Калорійності
З найкращими побажаннями
команда Таблиці Калорійності 💚
Повна стаття 18.3.2025
Шановний користувачу,
ми знаємо, що не завжди все виходить з першого разу, тому ми хочемо представити тобі ще одну новинку!
Тепер в застосунку ти можеш позначити та видалити кілька записів одночасно з раціону і навіть цілий обід або день.
Більше не потрібно видаляти кожен запис окремо. Якщо у Твоєму раціоні знайдуться помилки або ти захочеш відредагувати свій запис, тепер ти можеш це зробити швидше і простіше.
Як це зробити?
➡ Необхідно позначити вибрані записи або цілий прийом їжі в раціоні й видалити їх одним кліком.
Не забудь оновити застосунок до останньої версії та спробувати цю нову функцію вже зараз.
Дякуємо, що залишаєшся разом з нами.
Твоя команда Таблиці Калорійності 💚
Повна стаття 11.3.2025
В програмі Таблиця калорійності користувач може надати можливість перегляду, коментування та редагування свого раціону лікарю, спеціалісту з харчування або члену родини. Як це зробити? Як лікар або спеціаліст може вести пацієнта з допомогою Таблиці калорійності?
Повна стаття 11.10.2021
Ви можете додати будь-який магазинний продукт в додаток. Головне, щоб на етикетці була інформація про кількість калорій, білків, жирів, вуглеводів (КБЖВ). Також можна додати продукту штрих-код з упаковки. Нижче є скріншоти із поясненням, як створити новий продукт або запропонувати штрих-код.
Повна стаття 27.8.2021
Схуднення – це не про дієти чи виснажливі тренування. Схуднути можна безпечно, поступово, здоровим шляхом. Нижче відповіді на питання: які продукти їсти, як враховувати свою активність при схудненні, як правильно заповнювати додаток, як правильно складати свій прийом їжі, що робити із солодощами і т.д.
Повна стаття 11.6.2021