Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Як зробити так, щоб уся сім’я харчувалась корисно?

Дуже часто чуємо, що хтось (частіше жінки) зривається і перестає худнути, бо інші члени сім’ї споживають некорисну їжу. Як зробити так, щоб ваші рідні звикли до здорового харчування?

Припустимо, ви і ваші члени сім’ї звикли їсти смажену курку, шаурму, пиріжки, смажену картоплю і салати з майонезом… І тут в один прекрасний день ви вирішили, що час усім їсти парову курку, броколі і хлібці з авокадо. Так, у вас є мета – класна фігура. А у вашої сім’ї? Вони собі живуть, все влаштовує, і тут такі зміни. Звісно, більшість буде в тій чи іншій мірі опиратись. Але ж ви хочете попіклуватись про сім’ю, адже шкідливе харчування негативно впливає на здоров’я. Тому в цій ситуації можна зробити наступне:

✅ Відкиньте прісну їжу

Берете натуральні спеції і сипите всюди. В суп, до курки, риби, овочів. Серйозно, спеції рятують. Особливо важливо для чоловіків. Для малих дітей, звісно, або менше спецій, або не додавати взагалі.

✅ Шукайте компроміси і зменшіть тиск

80% харчування може бути корисним, 20% не дуже. Якщо чоловік 3 прийоми їжі з’їв корисного, але хоче снікерс чи пакетик чіпсів – це не страшно. Бо базовий раціон в нього корисний.

✅ Крок за кроком

Сім’я звикла до смаженого, майонезу, пиріжків, солодких газованок, а ви їм пропонуєте на заміну парове, йогурт, яблука і мінералку? Дійте поступово. Замініть газованку на узвар чи яблучний компот, наприклад (бажано без цукру, щоб був солодкий за рахунок фруктів). Смажте на антипригарній сковорідці, олії 5 г, а не 50, запікайте. Зробіть домашній майонез. З часом – йогурт чи сметану з гірчицею. А замість пиріжків зробіть корисну шарлотку чи кекси (рецепти є в нашій  програмі). Поступово ви знайдете до всього смачні корисні альтернативи.

✅ Запікання рятує

Картоплю, овочі, курку, рибу і т.д. – запікання робить все смачнішим (тільки не забувайте про пункт 1!).

✅ Класно, коли є вибір

Зробили тушковану капусту? Можна ще запекти трохи грибів і зробити салат з помідорів-огірків (поки вони є, принаймні). Нехай у родичів буде можливість обирати те, що більш смакує (у всіх же є свої смаки, це нормально).

Не хвилюйтесь. Зазвичай, такі «танці з бубном» потрібні лише на перший час, щоб допомогти замінити шкідливі звички на корисні.

З архіву або читайте також:

Як готувати капусту броколі?

12.11.2020 Таблиця Калорійності Корисні поради

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Що корисно їсти на сніданок? Що корисно їсти на сніданок?

Якими продуктами найкраще починати день? Скільки калорій має бути у сніданку? Чи можна пити каву зранку? Що можна їсти на сніданок, якщо зранку є пробіжка або інший спорт? Нижче розписали відповіді на всі питання та готові ідеї сніданків.

Повна стаття 7.12.2021 0

Продукти для укріплення суглобів: що їсти коли болять суглоби? Продукти для укріплення суглобів: що їсти коли болять суглоби?

Ключові фактори, які впливають на здоров’я суглобів – це вік, генетика, вага, фізична активність та раціон. На перші два фактори вплинути неможливо, натомість активність, підтримка нормальної ваги й особливо якість раціону – це профілактика проблем з суглобами, яка доступна кожному. На які корисні продукти для здорових суглобів звернути увагу? Яка їжа навпаки погано впливає? Який спорт підходить для здоров’я суглобів? Про все це нижче.

Повна стаття 25.9.2021 0

Заморозка продуктів: корисні поради Заморозка продуктів: корисні поради

Морозити ягоди, овочі, фрукти – ідеальний варіант їхнього зберігання, адже в заморожених продуктах лишаються всі вітаміни. Як морозити продукти, щоб вийшло смачно? Як зробити так, щоб максимально багато влізло в морозилку? Що з продуктів не варто морозити?

Повна стаття 3.7.2021 0