Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Близькі не підтримують мене у схудненні

Це дійсно неприємно. Особливо, якщо ви з ними поговорили і пояснили, що для вас це важливо. А говорити про таке дуже навіть потрібно, бо близькі ж не знають, що ви відчуваєте, чого потребуєте і що твориться у вашій голові, якщо ви мовчите про це. Критично важливо пояснити і поговорити в тих випадках, коли родичі, фактично, ображають. «Чергова дієта на два дні», «Та ти вже сто разів худнула, знов нічого не вийде»,  або навпаки «Худни давай, скоро в двері не пролізеш» і подібні м’яко кажучи некоректні настанови. Проте, важливо розуміти і таке…

Завжди треба шукати компроміси

Ми розписували це в дописі “Як перевести усю сім’ю на здорове харчування”. Якщо ви хочете, щоб вдома панували +- однакові принципи харчування, то не треба ні на кого тиснути і ні від кого нічого вимагати. Але можна спробувати домовитись з близькими. Найдієвіше – щоб 70-80% калорій раціону було корисне, а решта – солодке, випічка, ковбаса чи від чого там не можуть ваші близькі відмовитись.

Ніхто не зобов’язаний переходити на такий же раціон, як і ви

У вас є своя голова на плечах, у родичів – своя. Якщо ви переходите на здорове харчування, а вони хочуть далі їсти ковбасу і майонез тричі на день, і жодні аргументи/пояснення/пошук компромісів від вас на них не діють, то це їхній вибір. У вас є свій вибір, його і дотримуйтесь.

Усі помиляються

Ситуація, яка відбувається дуже часто. Наші користувачі починають худнути, показують перші помітні результати (мінус 5-10 кг) і близькі, які спочатку їх не підтримували, змінюють свою думку. І далі вже користувачі пишуть, що худнуть разом з батьками / чоловіком / донькою і т.д. Це реальні історії і дуже-дуже поширені. Тож просто доведіть їм свою думку вашим результатом

І пам’ятайте, якщо такі суперечки в сім’ї починають негативно впливати на психологічний стан, настрій, комфорт у стосунках… Тоді немає нічого поганого в тому, щоб звернутись до психологів. Краще вирішити ці нюанси та й жити собі в задоволення 🙂

З архіву або читайте також:

Біофлавоноїди: що це, для чого, як працюють?

17.2.2021 Таблиця Калорійності Цікаве

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Що корисно їсти на сніданок? Що корисно їсти на сніданок?

Якими продуктами найкраще починати день? Скільки калорій має бути у сніданку? Чи можна пити каву зранку? Що можна їсти на сніданок, якщо зранку є пробіжка або інший спорт? Нижче розписали відповіді на всі питання та готові ідеї сніданків.

Повна стаття 7.12.2021 0

Чим корисні мідії? Чим корисні мідії?

Смачні, корисні та дієтичні мідії – це чудове доповнення до здорового раціону. Які вітаміни містяться в мідіях? Скільки в них калорій? Чи мають ці морепродукти протипоказання до споживання? Як і з чим готувати мідії? Про все це нижче.

Повна стаття 19.11.2021 0

Насіння амаранту: користь і шкода Насіння амаранту: користь і шкода

Амарант (українська назва щириця звичайна) – це вид злаків, який містить дуже цінний для організму склад. Які вітаміни містяться в амаранті? Як готувати цю крупу і з чим їсти? Чи має амарант протипоказання, а кому навпаки дуже рекомендовано включити цю крупу в раціон?

Повна стаття 19.11.2021 0