Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Близькі не підтримують мене у схудненні

Це дійсно неприємно. Особливо, якщо ви з ними поговорили і пояснили, що для вас це важливо. А говорити про таке дуже навіть потрібно, бо близькі ж не знають, що ви відчуваєте, чого потребуєте і що твориться у вашій голові, якщо ви мовчите про це. Критично важливо пояснити і поговорити в тих випадках, коли родичі, фактично, ображають. «Чергова дієта на два дні», «Та ти вже сто разів худнула, знов нічого не вийде»,  або навпаки «Худни давай, скоро в двері не пролізеш» і подібні м’яко кажучи некоректні настанови. Проте, важливо розуміти і таке…

Завжди треба шукати компроміси

Ми розписували це в дописі “Як перевести усю сім’ю на здорове харчування”. Якщо ви хочете, щоб вдома панували +- однакові принципи харчування, то не треба ні на кого тиснути і ні від кого нічого вимагати. Але можна спробувати домовитись з близькими. Найдієвіше – щоб 70-80% калорій раціону було корисне, а решта – солодке, випічка, ковбаса чи від чого там не можуть ваші близькі відмовитись.

Ніхто не зобов’язаний переходити на такий же раціон, як і ви

У вас є своя голова на плечах, у родичів – своя. Якщо ви переходите на здорове харчування, а вони хочуть далі їсти ковбасу і майонез тричі на день, і жодні аргументи/пояснення/пошук компромісів від вас на них не діють, то це їхній вибір. У вас є свій вибір, його і дотримуйтесь.

Усі помиляються

Ситуація, яка відбувається дуже часто. Наші користувачі починають худнути, показують перші помітні результати (мінус 5-10 кг) і близькі, які спочатку їх не підтримували, змінюють свою думку. І далі вже користувачі пишуть, що худнуть разом з батьками / чоловіком / донькою і т.д. Це реальні історії і дуже-дуже поширені. Тож просто доведіть їм свою думку вашим результатом

І пам’ятайте, якщо такі суперечки в сім’ї починають негативно впливати на психологічний стан, настрій, комфорт у стосунках… Тоді немає нічого поганого в тому, щоб звернутись до психологів. Краще вирішити ці нюанси та й жити собі в задоволення 🙂

З архіву або читайте також:

Втрачайте вагу з упевненістю: дев’ять питань, на які потрібно відповісти, перш ніж розпочати схуднення.

17.2.2021 Таблиця Калорійності Цікаве

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Як зробити дієтичний пісний майонез в домашніх умовах? Як зробити дієтичний пісний майонез в домашніх умовах?

Майонез – ідеальний соус для багатьох салатів. Проте, магазинний майонез має не корисний склад з рядом ароматизаторів, Е-додатків, стабілізаторів, підсилювачів смаку і подібних добавок. Чи можна зробити класичний, дієтичний і пісний майонез в домашніх умовах?

Повна стаття 24.2.2021 0

Які натуральні замінники цукру обрати при схудненні? Які натуральні замінники цукру обрати при схудненні?

Про що зазвичай задумуються, починаючи худнути? Одне з перших – як прибрати з раціону цукор і чим його замінити. Є десятки альтернатив, нижче йтиме мова про найпопулярніші цукрові замінники, їх переваги та недоліки.

Повна стаття 21.2.2021 0

Корисні властивості молочних продуктів для вашого організму Корисні властивості молочних продуктів для вашого організму

Зараз чутно багато суперечок і негативу в сторону молочних продуктів, починаючи з шкідливості лактози і закінчуючи тим, що від молочних продуктів на шкірі з’являються висипання. Чи правда це? Чи корисні молочні продукти та чи вживати їх тим, хто притримується здорового харчування?

Повна стаття 20.2.2021 0