Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Близькі не підтримують мене у схудненні

Це дійсно неприємно. Особливо, якщо ви з ними поговорили і пояснили, що для вас це важливо. А говорити про таке дуже навіть потрібно, бо близькі ж не знають, що ви відчуваєте, чого потребуєте і що твориться у вашій голові, якщо ви мовчите про це. Критично важливо пояснити і поговорити в тих випадках, коли родичі, фактично, ображають. «Чергова дієта на два дні», «Та ти вже сто разів худнула, знов нічого не вийде»,  або навпаки «Худни давай, скоро в двері не пролізеш» і подібні м’яко кажучи некоректні настанови. Проте, важливо розуміти і таке…

Завжди треба шукати компроміси

Ми розписували це в дописі “Як перевести усю сім’ю на здорове харчування”. Якщо ви хочете, щоб вдома панували +- однакові принципи харчування, то не треба ні на кого тиснути і ні від кого нічого вимагати. Але можна спробувати домовитись з близькими. Найдієвіше – щоб 70-80% калорій раціону було корисне, а решта – солодке, випічка, ковбаса чи від чого там не можуть ваші близькі відмовитись.

Ніхто не зобов’язаний переходити на такий же раціон, як і ви

У вас є своя голова на плечах, у родичів – своя. Якщо ви переходите на здорове харчування, а вони хочуть далі їсти ковбасу і майонез тричі на день, і жодні аргументи/пояснення/пошук компромісів від вас на них не діють, то це їхній вибір. У вас є свій вибір, його і дотримуйтесь.

Усі помиляються

Ситуація, яка відбувається дуже часто. Наші користувачі починають худнути, показують перші помітні результати (мінус 5-10 кг) і близькі, які спочатку їх не підтримували, змінюють свою думку. І далі вже користувачі пишуть, що худнуть разом з батьками / чоловіком / донькою і т.д. Це реальні історії і дуже-дуже поширені. Тож просто доведіть їм свою думку вашим результатом

І пам’ятайте, якщо такі суперечки в сім’ї починають негативно впливати на психологічний стан, настрій, комфорт у стосунках… Тоді немає нічого поганого в тому, щоб звернутись до психологів. Краще вирішити ці нюанси та й жити собі в задоволення 🙂

З архіву або читайте також:

Що таке корисні харчові звички та як перейти на здорове харчування?

17.2.2021 Таблиця Калорійності Цікаве

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Продукти для підвищення тиску: що їсти якщо низький тиск? Продукти для підвищення тиску: що їсти якщо низький тиск?

Якщо тиск низький, то частково це питання можна вирішити з допомогою свого раціону. Адже при продуманому харчуванні з допомогою продуктів можна трохи підвищити свій тиск. На які продукти звернути увагу? А яких навпаки слід уникати, якщо тиск низький? 

Повна стаття 25.5.2022 0

Ріпакова олія: користь та шкода для організму Ріпакова олія: користь та шкода для організму

Цей вид рослинної олії виготовлений з насіння ріпаку. Її не так часто споживають у чистому вигляді, як більш звичні соняшникову та оливкову. Переважно її можна побачити у складі багатокомпонентних страв. Чи варто споживати ріпакову олію і які в ній вітаміни? Кому цю олію слід вживати з обережністю?

Повна стаття 25.5.2022 0

Які продукти розріджують кров? Які продукти розріджують кров?

Що впливає на густину крові? Чим небезпечна “густа кров”? Чи можна вплинути на це продуктами харчування і в яких випадках це варто робити? Від яких продуктів навпаки краще відмовитись тим, хто має густу кров або схильність до неї? Відповіді на всі ці питання нижче.

Повна стаття 7.5.2022 0