Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Як харчуватись на зимові свята?

На зимові свята всі бояться набрати зайві кілограми. Адже нас чекають численні святкові застілля. Як не набрати зайвого і як харчуватись на свята? Допоможуть перевірені і дієві поради нижче.

✅ Новий Рік, Різдво, Святвечір – це 3 дні, фактично. А не 3 тижні. Якщо ви їстимете, що захочете, 3 дні, а решту днів будете рахувати калорії… То ці 3 дні – це взагалі не страшно. А от якщо 3 тижні буде харчовий загул, то… Не дуже ок 🙂 Це, певно, найдієвіша порада.
✅ Емоції важливіші за їжу. Радійте святу, спілкуванню. Придумайте розваги для гостей, а не просто сидіти і їсти.
✅ Якщо є корисні та смачні альтернативи, то замінюйте ними шкідливі продукти. Наприклад, спробуйте 15-20 г 10%-ї сметани і 5-10 г зернової гірчиці. Говоримо чесно, це дуже хороша заміна майонезу (в плані смаку також, просто скуштуйте і тоді вирішите). Запечена курка/м’ясо теж смачніші, за смажені.
✅ Краще менше, але більш якісне. Меншу кількість салату зробити, але з відвареним м’ясом, ніж з дешевою ковбасою. Не 30 бутербродів з шпротами чи “сирним продуктом”, а 15 з слабосолоним лососем чи твердим сиром.
✅ Не забувайте про питну воду. Вона особливо важлива в свята через алкоголь та слону їжу, а також, щоб допомогти кишківнику з усім впоратись.
✅ Рухайтесь. Більше руху = більше спалюєте = менше набираєте. Логічно, очевидно і дієво/
✅ Ніяких голодувань після свят. Їсти треба. Можна меншу кількість калорій (1200+), але треба.
✅ Не голодуйте перед святами. Скажемо коротко: ідея провальна.
✅ Не звинувачуйте себе після свят. Пацюйте над собою, а не гризіть себе.

З архіву або читайте також:

Що робити після переїдань або застіль?

28.12.2020 Таблиця Калорійності Корисні поради

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті

Як вживати клітковину, щоб знизити вагу?

Як вживати клітковину, щоб знизити вагу?

Клітковина – це волокна, які містяться в їжі. Вони не перетворюються на енергію, як білки, жири і вуглеводи. Але клітковина для кишечника – це один з найпотрібніших компонентів їжі, адже завдяки ній відбувається нормальне травлення. Звідки її брати у харчуванні, чим вона корисна та скільки клітковини треба вживати щодня?

Повна стаття 13.1.2021 0

Як готувати бринзу вдома?

Як готувати бринзу вдома?

Бринза – м’який сир білого кольору, розсипчастий і, зазвичай, насичено солоного смаку. Виготовляється бринза з козячого молока, коров’ячого чи овечого. Також буває бринза з травами або спеціями. Як її зробити і що приготувати з бринзи?

Повна стаття 8.12.2020 0

15 бюджетних страв, які підходять для здорового харчування

15 бюджетних страв, які підходять для здорового харчування

Фінансова ситуація (особливо зараз) може бути різною. Але це не означає, що слід їсти щось шкідливе: пиріжки, макарони з м’яких сортів пшениці, консерви, білий хліб з варенням і т.д. Тому підготували добірку корисних і максимально бюджетних варіантів, з яких можна скласти собі нормальне меню і худнути або тримати свою вагу.

Повна стаття 22.11.2020 0