Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Як харчуватись на зимові свята?

На зимові свята всі бояться набрати зайві кілограми. Адже нас чекають численні святкові застілля. Як не набрати зайвого і як харчуватись на свята? Допоможуть перевірені і дієві поради нижче.

✅ Новий Рік, Різдво, Святвечір – це 3 дні, фактично. А не 3 тижні. Якщо ви їстимете, що захочете, 3 дні, а решту днів будете рахувати калорії… То ці 3 дні – це взагалі не страшно. А от якщо 3 тижні буде харчовий загул, то… Не дуже ок 🙂 Це, певно, найдієвіша порада.
✅ Емоції важливіші за їжу. Радійте святу, спілкуванню. Придумайте розваги для гостей, а не просто сидіти і їсти.
✅ Якщо є корисні та смачні альтернативи, то замінюйте ними шкідливі продукти. Наприклад, спробуйте 15-20 г 10%-ї сметани і 5-10 г зернової гірчиці. Говоримо чесно, це дуже хороша заміна майонезу (в плані смаку також, просто скуштуйте і тоді вирішите). Запечена курка/м’ясо теж смачніші, за смажені.
✅ Краще менше, але більш якісне. Меншу кількість салату зробити, але з відвареним м’ясом, ніж з дешевою ковбасою. Не 30 бутербродів з шпротами чи “сирним продуктом”, а 15 з слабосолоним лососем чи твердим сиром.
✅ Не забувайте про питну воду. Вона особливо важлива в свята через алкоголь та слону їжу, а також, щоб допомогти кишківнику з усім впоратись.
✅ Рухайтесь. Більше руху = більше спалюєте = менше набираєте. Логічно, очевидно і дієво/
✅ Ніяких голодувань після свят. Їсти треба. Можна меншу кількість калорій (1200+), але треба.
✅ Не голодуйте перед святами. Скажемо коротко: ідея провальна.
✅ Не звинувачуйте себе після свят. Пацюйте над собою, а не гризіть себе.
З архіву або читайте також:

Як витрачати на здорове харчування менше часу?

28.12.2020 Таблиця Калорійності Корисні поради

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Усе про планування меню Усе про планування меню

Усе про планування меню: плюси, мінуси, як складати свій прийом їжі, корисні поради стосовно планування, 2 готові приклади тижневого корисного меню.

Повна стаття 5.5.2022 0

10 ідей страв з доступних продуктів 10 ідей страв з доступних продуктів

В інстаграмі ми проводили опитування: які продукти для підписників зараз найбільш доступні. Топ-7 серед усіх відповідей: картопля, морква, капуста, крупи (особливо “Артек”, пшенична і вівсяна), яблука, макарони та буряк. В магазинах зараз по кілька днів можуть бути відсутні молочні та м’ясні продукти, тому список доступних продуктів цілком логічний. Також все це належить до групи продуктів тривалого зберігання. 

Повна стаття 23.3.2022 0

Що корисно їсти на сніданок? Що корисно їсти на сніданок?

Якими продуктами найкраще починати день? Скільки калорій має бути у сніданку? Чи можна пити каву зранку? Що можна їсти на сніданок, якщо зранку є пробіжка або інший спорт? Нижче розписали відповіді на всі питання та готові ідеї сніданків.

Повна стаття 7.12.2021 0