Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Як харчуватись на зимові свята?

На зимові свята всі бояться набрати зайві кілограми. Адже нас чекають численні святкові застілля. Як не набрати зайвого і як харчуватись на свята? Допоможуть перевірені і дієві поради нижче.

✅ Новий Рік, Різдво, Святвечір – це 3 дні, фактично. А не 3 тижні. Якщо ви їстимете, що захочете, 3 дні, а решту днів будете рахувати калорії… То ці 3 дні – це взагалі не страшно. А от якщо 3 тижні буде харчовий загул, то… Не дуже ок 🙂 Це, певно, найдієвіша порада.
✅ Емоції важливіші за їжу. Радійте святу, спілкуванню. Придумайте розваги для гостей, а не просто сидіти і їсти.
✅ Якщо є корисні та смачні альтернативи, то замінюйте ними шкідливі продукти. Наприклад, спробуйте 15-20 г 10%-ї сметани і 5-10 г зернової гірчиці. Говоримо чесно, це дуже хороша заміна майонезу (в плані смаку також, просто скуштуйте і тоді вирішите). Запечена курка/м’ясо теж смачніші, за смажені.
✅ Краще менше, але більш якісне. Меншу кількість салату зробити, але з відвареним м’ясом, ніж з дешевою ковбасою. Не 30 бутербродів з шпротами чи “сирним продуктом”, а 15 з слабосолоним лососем чи твердим сиром.
✅ Не забувайте про питну воду. Вона особливо важлива в свята через алкоголь та слону їжу, а також, щоб допомогти кишківнику з усім впоратись.
✅ Рухайтесь. Більше руху = більше спалюєте = менше набираєте. Логічно, очевидно і дієво/
✅ Ніяких голодувань після свят. Їсти треба. Можна меншу кількість калорій (1200+), але треба.
✅ Не голодуйте перед святами. Скажемо коротко: ідея провальна.
✅ Не звинувачуйте себе після свят. Пацюйте над собою, а не гризіть себе.
З архіву або читайте також:

Українські суперфуди

28.12.2020 Таблиця Калорійності Корисні поради

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Що корисно їсти на сніданок? Що корисно їсти на сніданок?

Якими продуктами найкраще починати день? Скільки калорій має бути у сніданку? Чи можна пити каву зранку? Що можна їсти на сніданок, якщо зранку є пробіжка або інший спорт? Нижче розписали відповіді на всі питання та готові ідеї сніданків.

Повна стаття 7.12.2021 0

Продукти для укріплення суглобів: що їсти коли болять суглоби? Продукти для укріплення суглобів: що їсти коли болять суглоби?

Ключові фактори, які впливають на здоров’я суглобів – це вік, генетика, вага, фізична активність та раціон. На перші два фактори вплинути неможливо, натомість активність, підтримка нормальної ваги й особливо якість раціону – це профілактика проблем з суглобами, яка доступна кожному. На які корисні продукти для здорових суглобів звернути увагу? Яка їжа навпаки погано впливає? Який спорт підходить для здоров’я суглобів? Про все це нижче.

Повна стаття 25.9.2021 0

Заморозка продуктів: корисні поради Заморозка продуктів: корисні поради

Морозити ягоди, овочі, фрукти – ідеальний варіант їхнього зберігання, адже в заморожених продуктах лишаються всі вітаміни. Як морозити продукти, щоб вийшло смачно? Як зробити так, щоб максимально багато влізло в морозилку? Що з продуктів не варто морозити?

Повна стаття 3.7.2021 0