Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Як харчуватись на зимові свята?

На зимові свята всі бояться набрати зайві кілограми. Адже нас чекають численні святкові застілля. Як не набрати зайвого і як харчуватись на свята? Допоможуть перевірені і дієві поради нижче.

✅ Новий Рік, Різдво, Святвечір – це 3 дні, фактично. А не 3 тижні. Якщо ви їстимете, що захочете, 3 дні, а решту днів будете рахувати калорії… То ці 3 дні – це взагалі не страшно. А от якщо 3 тижні буде харчовий загул, то… Не дуже ок 🙂 Це, певно, найдієвіша порада.
✅ Емоції важливіші за їжу. Радійте святу, спілкуванню. Придумайте розваги для гостей, а не просто сидіти і їсти.
✅ Якщо є корисні та смачні альтернативи, то замінюйте ними шкідливі продукти. Наприклад, спробуйте 15-20 г 10%-ї сметани і 5-10 г зернової гірчиці. Говоримо чесно, це дуже хороша заміна майонезу (в плані смаку також, просто скуштуйте і тоді вирішите). Запечена курка/м’ясо теж смачніші, за смажені.
✅ Краще менше, але більш якісне. Меншу кількість салату зробити, але з відвареним м’ясом, ніж з дешевою ковбасою. Не 30 бутербродів з шпротами чи “сирним продуктом”, а 15 з слабосолоним лососем чи твердим сиром.
✅ Не забувайте про питну воду. Вона особливо важлива в свята через алкоголь та слону їжу, а також, щоб допомогти кишківнику з усім впоратись.
✅ Рухайтесь. Більше руху = більше спалюєте = менше набираєте. Логічно, очевидно і дієво/
✅ Ніяких голодувань після свят. Їсти треба. Можна меншу кількість калорій (1200+), але треба.
✅ Не голодуйте перед святами. Скажемо коротко: ідея провальна.
✅ Не звинувачуйте себе після свят. Пацюйте над собою, а не гризіть себе.
З архіву або читайте також:

Що таке плато і як його побороти?

28.12.2020 Таблиця Калорійності Корисні поради

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Скільки потрібно пити води, щоб схуднути? Скільки потрібно пити води, щоб схуднути?

Як порахувати свою денну норму води і коли її вживати, в залежності від їжі? Як пити воду для схуднення і чи варто додавати в неї щось (лимон, м’яту тощо)? Чи можна схуднути якщо пити багато води? Як почувається організм, якщо води замало або забагато? Всі відповіді нижче.

Повна стаття 6.2.2021 0