Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Як обирати горіхи та сухофрукти?

На що звертати увагу при виборі та купівлі сухофруктів і горіхів? Як обрати якісні? Як їх правильно зберігати?

Це корисні продукти, і включати їх в раціон – не завадить. Проте, є кілька нюансів при виборі та купівлі.

Дуже часто їх або сушать не дуже корисним (швидким) методом, або обробляють спеціальними речовинами. Від цукру і соняшникової олії до гліцерину. Це все допомагає зробити їх візуально більш привабливими.

На що звертати увагу при виборі сухофруктів?


✅ Чим страшніші – тим краще. Серйозно. Чорнослив має бути темним і більш матовим. Якщо він ідеально чорний, м’якенький і яскраво блистить – не варто купувати. Курага має бути бляклого відтінку, а не соковито помаранчева. Родзинки коричневі (а не золотисто-жовті) або темно-сині з білим нальотом. А інжир краще купувати засушеним цілими плодами. Таким, що аж стукати по столу можна.

✅Сухофрукти мають бути без зайвої вологи.

✅ Як обрати не оброблені цукром? Цілі плоди не мають злипатись в один комок, якщо стиснути в долоні жменю. Або ще можна залити водою, перемішати і одразу її скуштувати. Якщо дуже солодка, то сухофрукти вимочувались в цукрі.

✅ Цукати – не сухофрукти. Це ми про оті кольорові кубики, їх не варто купувати.

✅ Читайте склад. На магазинних інколи пишуть в складі цукор.

Як обирати і зберігати горіхи?

  1. Краще купувати або сирі, або сушені горіхи. Не смажені, без солі та інших додатків.
  2. Перед вживанням їх бажано мити (спробуйте один раз замочити в прозорій склянці і побачите, чи буде брудна вода після їх миття), а потім за бажанням підсушувати. Просто помити в теплій воді – і на паперовий рушник. Далі можна підсушити в духовці на 40 градусах. Також можна замочувати на ніч (так вони ще корисніші).
  3. Зберігати їх краще в закритій скляній ємності, в шухляді або холодильнику (не в пакеті, і не на вікні, бо має бути сухо і без сонця).
  4. Не купуйте горіхи із запасом більше, ніж на місяць.
  5. Уважно оглядайте горіхи під час купівлі, щоб не було цвілі (краще, щоб в магазині вони були у закритих лотках, а не на відкритому повітрі і не на сонці).

З архіву або читайте також:

Як збалансувати раціон по білках, жирах, вуглеводах?

Таблиця Калорійності

3.9.2020 Корисні поради

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті

Що робити, якщо вага не падає?

Що робити, якщо вага не падає?

Ви вже кілька місяців збалансовано харчуєтесь і контролюєте свій раціон? Вага поступово падала, а тепер просто зупинилась? Поради нижче допоможуть зрушити вагу з місця.

Повна стаття 16.9.2020 0