Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Заморозка продуктів: корисні поради

Морозити ягоди, овочі, фрукти – ідеальний варіант їхнього зберігання, адже в заморожених продуктах лишаються всі вітаміни. Як морозити продукти, щоб вийшло смачно? Як зробити так, щоб максимально багато влізло в морозилку? Що з продуктів не варто морозити?

1. Щоб ягоди займали менше місця, можна їх морозити порційно в формі пюре. Кубик/скибка пюре потім чудово розморожується в кашу, домашній сир, йогурт тощо. Наприклад, морозити пюре тонким шаром в силіконових формочках (в формах для кексів/льоду/цукерок), а потім складати в пакети із застібкою.

2. Якщо попались кислі або пом’яті ягоди, можна заморозити їх як пюре з цукром (5-10 г цукру і 90-95 г ягід). Це значно корисніше за варення.

3. Баклажани краще морозити кубиками і попередньо вимоченими в солі.

4. Солодкий перець краще різати кубиками/соломкою і морозити в контейнерах чи цупких пакетах (бо перець має сильний запах).

5. Шпинат, калину і обліпиху краще подрібнювати і морозити в формочках для льоду, а потім в зіп-пакети. Ягоди зручно так заливати водою чи додавати у смузі, а шпинат – тушкувати.

6. Екологічний варіант – купити контейнери і морозити в них. Але попередньо заміряти розміри морозилки, щоб не гуляло порожнє місце. Більшість підтвердило, що в лоточках дуже зручно і вміщається більше, зручніше підписувати. Якщо пакети – то цупкі пакети із застібкою (які можна мити і морозити нове).

7. Всі овочі краще викладати на піднос одним шаром, заморожувати, і тоді складати в пакети чи лотки (так шматочки не злипаються). Можна додатково накрити плівкою/пакетом. Потім її акуратно зняти. На целофані збереться кондерсат, а фрукти/овочі будуть максимально сухенькі.

8. Цвітну капусту перед заморожуванням краще бланшувати (кидати в окріп на 2-3 хв), так вона буде значно смачнішою після розморожування і приготування.

9. Не варто морозити половинками абрикоси (особливо сорту “ананаски”) і сливи. Виходять несмачні. Хоча підходять для пирогів та випічки.

10. Персики краще смакують замороженими у формі пюре.

З архіву або читайте також:

Корисні властивості гарбузової олії

3.7.2021 Таблиця Калорійності Корисні поради

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Усе про планування меню Усе про планування меню

Усе про планування меню: плюси, мінуси, як складати свій прийом їжі, корисні поради стосовно планування, 2 готові приклади тижневого корисного меню.

Повна стаття 5.5.2022 0

10 ідей страв з доступних продуктів 10 ідей страв з доступних продуктів

В інстаграмі ми проводили опитування: які продукти для підписників зараз найбільш доступні. Топ-7 серед усіх відповідей: картопля, морква, капуста, крупи (особливо “Артек”, пшенична і вівсяна), яблука, макарони та буряк. В магазинах зараз по кілька днів можуть бути відсутні молочні та м’ясні продукти, тому список доступних продуктів цілком логічний. Також все це належить до групи продуктів тривалого зберігання. 

Повна стаття 23.3.2022 0

Що корисно їсти на сніданок? Що корисно їсти на сніданок?

Якими продуктами найкраще починати день? Скільки калорій має бути у сніданку? Чи можна пити каву зранку? Що можна їсти на сніданок, якщо зранку є пробіжка або інший спорт? Нижче розписали відповіді на всі питання та готові ідеї сніданків.

Повна стаття 7.12.2021 0