Додаток Таблиці Калорійності Знайти

5 причин, чому ви (можливо) не худнете

Ви їсте все лише корисне і дієтичне, але не худнете або навіть набираєте вагу? Є декілька причин, у чому може бути помилка.

Скажемо одразу: це не всі причини. Але най-найбільш поширені.

  1. Відсутній дефіцит калорій. Припустимо, вам для підтримки ваги треба 1600 калорій. Якщо щодня ви їсте на 100-200-500 калорій більше (особливо, якщо це цукор, жири), то поступово набираєте вагу. Якщо замало (грубо кажучи, п’єте лише кефір на 300 ккал в день), а потім забагато, і весь час такі гойдалки раціону – то теж набираєте. Якщо ж ви контролюєте харчування, для підтримки ваги треба 1600 ккал, а ви їсте на 1400-1450 ккал, тоді худнете. Звісно, хоча б 85-90% цих калорій має бути корисними, а не суто солодощі чи подібне. Бо інакше якесь зниження ваги буде, але не за рахунок жирової маси.До речі, забагато калорій можна наїдати навіть корисними продуктами і через це не худнути. “Жменя” горіхів (яка може бути як 25 г, так і 50 г), олія в салат, мед до чаю, сухофрукти і т.д. – це все корисні продукти, але в міру!
  2. Мало води. Це факт. Не всім потрібно пити саме 1.5 л води. Але 1-1.5 літри це середня норма і проста вода організму дуже потрібна.
  3. Замало жирів. Особливо це стосується тих, хто їсть знежирені продукти. Жири мають бути обов’язково. Для схуднення: 0.7-0.8 г жирів на 1 кг ваги. Помножте цю цифру на свою вагу. Без жирів погіршиться здоров’я і на безпечне схуднення теж можна не розраховувати.
  4. Тривалий час стала калорійність раціону. Якщо весь час однакова калорійність, то організму треба влаштувати зміни. Наприклад, похарчуйтесь тиждень-два раціоном для підтримки ваги, а потім перейдіть знову на дефіцит калорій.
  5. Гормональні порушення. На жаль, тривала надмірна вага (а особливо ожиріння) діють і на гормональну систему. Тож, радимо консультуватись із лікарем. До речі, вага інколи стоїть через прийом ліків, ПМС (це нормально), порушення водного обміну (набряки) тощо. Тож піклуйтесь про своє здоров’я!P. S.: якщо ви вже довго худнете і вага зупинилась, то це може бути плато. Про нього ми розписували у блозі.
З архіву або читайте також:

Шкідливі звички здорового харчування

23.7.2020 Таблиця Калорійності Як худнути?

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Що буде при дефіциті або надлишку білків, жирів, вуглеводів Що буде при дефіциті або надлишку білків, жирів, вуглеводів

Будь-які перекоси в балансі білків, жирів та вуглеводів (БЖВ) – це не дуже добре. Якщо орієнтуєтесь на додаток “Таблиця калорійності”, то кожен показник можна тримати в діапазоні 75-110% норми (волокна – від 50%, калорії від 85%). Щоб і не сильно на підрахунку зациклюватись, і при цьому давати організму достатньо. Що буде, якщо регулярно чогось не доїдати або переїдати (підкреслюємо слово регулярно!)?

Повна стаття 10.3.2021 0

Що таке корисні харчові звички та як перейти на здорове харчування? Що таке корисні харчові звички та як перейти на здорове харчування?

Змінити свої шкідливі харчові звички – це найдієвіший метод не лише схуднути, а й зробити свій раціон здоровим і корисним для організму. Які бувають погані звички в харчуванні та як їх змінити?

Повна стаття 19.2.2021 0

Втрачайте вагу з упевненістю: дев’ять питань, на які потрібно відповісти, перш ніж розпочати схуднення. Втрачайте вагу з упевненістю: дев’ять питань, на які потрібно відповісти, перш ніж розпочати схуднення.

Схуднення завжди починається з “голови”. Теоретично всі ми знаємо, як саме нам харчуватись і що потрібно більше рухатись, особливо в умовах теперішнього способу життя. Тоді чому лише 10% тих, хто худне, утримує свою нову вагу? А ви теж серед тих 90%, у яких вага, наче іграшка йо-йо (вверх-вниз-вверх-вниз)? Тоді цього разу потрібно по-справжньому ретельно підготуватись і налаштуватись на схуднення. Як це зробити?

Повна стаття 29.10.2020 0