Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Як не переїдати? 10 порад

Під час емоцій, стресів чи маючи сильне почуття голоду – можна легко переїсти. Як цього недопустити?

✅ Зважуйте свою порцію і не докладайте більше (добавку)! Якщо готуєте собі разом з усіма, то зважуйте хоча б готове. Записуйте все в «Таблицю калорійності». Якщо харчуватись на свою норму калорій, то переїсти важко!

✅ Не пропускайте основні прийоми їжі (особливо, сніданок та обід). Якщо пропускаєте, майже гарантовано переїсте під час наступного прийому їжі.

✅ Беріть невеликі тарілки (діаметр 15 см). Порада не нова, проте діє майже завжди. На велику, як в ресторанах, тарілку хочеться накласти більше їжі. Особливо це стосується тих, хто не рахує калорії.

✅ Якщо часто голодні, то не робіть перерви між прийомами їжі більше 4 годин. Тобто якщо обід був о 14, а вечеря буде лише о 20, то зробіть собі перекус о 17-18, наприклад, випийте пляшечку йогурту без додатків. Маючи сильний голод ризик переїсти у рази вищий!

✅ Приберіть з очей шкідливі продукти. Якщо ви прийшли додому доволі голодні і починаєте готувати обід чи вечерю, а на столі лежить печиво, снеки, батончики чи навіть корисні горіхи – ви почнете це наминати, готуючи. І так можна наїсти багато зайвих калорій. Якщо дуже голодні під час готування, то можете взяти собі той же йогурт, склянку води, моркву, селеру, помідори чи інші овочі, 1-2 хлібці тощо.✅ Пийте достатню кількість води! (близько 30 мл на 1 кг тіла). Бо ми не завжди можемо відрізнити спрагу від справжнього голоду. Склянка води за 20-60 хвилин їжі – дуже рекомендована.

✅ Висипайтесь. Втомлені люди їдять більше. Якщо прийшли дуже втомлені додому і є можливість – подрімайте 15-20 хвилин.

✅ Додавайте в кожен прийом їжі трохи овочів. Вони наповнюють шлунок, і ви не переїсте.

✅ Не поспішайте під час їжі. Спокійний прийом їжі має тривати 20 хвилин.

✅ Якщо все ж переїли – ідіть на прогулянку хоча б на 20-30 хвилин.

З архіву або читайте також:

Як менше їсти: що робити щоб зменшити порцію їжі?

19.7.2020 Таблиця Калорійності Корисні поради

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Усе про планування меню Усе про планування меню

Усе про планування меню: плюси, мінуси, як складати свій прийом їжі, корисні поради стосовно планування, 2 готові приклади тижневого корисного меню.

Повна стаття 5.5.2022 0

10 ідей страв з доступних продуктів 10 ідей страв з доступних продуктів

В інстаграмі ми проводили опитування: які продукти для підписників зараз найбільш доступні. Топ-7 серед усіх відповідей: картопля, морква, капуста, крупи (особливо “Артек”, пшенична і вівсяна), яблука, макарони та буряк. В магазинах зараз по кілька днів можуть бути відсутні молочні та м’ясні продукти, тому список доступних продуктів цілком логічний. Також все це належить до групи продуктів тривалого зберігання. 

Повна стаття 23.3.2022 0

Що корисно їсти на сніданок? Що корисно їсти на сніданок?

Якими продуктами найкраще починати день? Скільки калорій має бути у сніданку? Чи можна пити каву зранку? Що можна їсти на сніданок, якщо зранку є пробіжка або інший спорт? Нижче розписали відповіді на всі питання та готові ідеї сніданків.

Повна стаття 7.12.2021 0