Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Як не переїдати? 10 порад

Під час емоцій, стресів чи маючи сильне почуття голоду – можна легко переїсти. Як цього недопустити?

✅ Зважуйте свою порцію і не докладайте більше (добавку)! Якщо готуєте собі разом з усіма, то зважуйте хоча б готове. Записуйте все в «Таблицю калорійності». Якщо харчуватись на свою норму калорій, то переїсти важко!

✅ Не пропускайте основні прийоми їжі (особливо, сніданок та обід). Якщо пропускаєте, майже гарантовано переїсте під час наступного прийому їжі.

✅ Беріть невеликі тарілки (діаметр 15 см). Порада не нова, проте діє майже завжди. На велику, як в ресторанах, тарілку хочеться накласти більше їжі. Особливо це стосується тих, хто не рахує калорії.

✅ Якщо часто голодні, то не робіть перерви між прийомами їжі більше 4 годин. Тобто якщо обід був о 14, а вечеря буде лише о 20, то зробіть собі перекус о 17-18, наприклад, випийте пляшечку йогурту без додатків. Маючи сильний голод ризик переїсти у рази вищий!

✅ Приберіть з очей шкідливі продукти. Якщо ви прийшли додому доволі голодні і починаєте готувати обід чи вечерю, а на столі лежить печиво, снеки, батончики чи навіть корисні горіхи – ви почнете це наминати, готуючи. І так можна наїсти багато зайвих калорій. Якщо дуже голодні під час готування, то можете взяти собі той же йогурт, склянку води, моркву, селеру, помідори чи інші овочі, 1-2 хлібці тощо.✅ Пийте достатню кількість води! (близько 30 мл на 1 кг тіла). Бо ми не завжди можемо відрізнити спрагу від справжнього голоду. Склянка води за 20-60 хвилин їжі – дуже рекомендована.

✅ Висипайтесь. Втомлені люди їдять більше. Якщо прийшли дуже втомлені додому і є можливість – подрімайте 15-20 хвилин.

✅ Додавайте в кожен прийом їжі трохи овочів. Вони наповнюють шлунок, і ви не переїсте.

✅ Не поспішайте під час їжі. Спокійний прийом їжі має тривати 20 хвилин.

✅ Якщо все ж переїли – ідіть на прогулянку хоча б на 20-30 хвилин.

З архіву або читайте також:

Як зробити так, щоб уся сім’я харчувалась корисно?

19.7.2020 Таблиця Калорійності Корисні поради

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті

15 бюджетних страв, які підходять для здорового харчування

15 бюджетних страв, які підходять для здорового харчування

Фінансова ситуація (особливо зараз) може бути різною. Але це не означає, що слід їсти щось шкідливе: пиріжки, макарони з м’яких сортів пшениці, консерви, білий хліб з варенням і т.д. Тому підготували добірку корисних і максимально бюджетних варіантів, з яких можна скласти собі нормальне меню і худнути або тримати свою вагу.

Повна стаття 22.11.2020 0

Як обрати якісний чорний шоколад?

Як обрати якісний чорний шоколад?

Нам часто пишуть, що їдять під час схуднення чорний шоколад. Це класно. Дійсно, він має корисні властивості, тому, якщо він вам смакує – чудово! Звісно, в ньому є і цукор. Але в помірній кількості цукор може бути в раціоні, і цукор може бути не лише з фруктів. Проте, важливо купувати якісний шоколад. Як його обрати?

Повна стаття 19.10.2020 0