Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Як не переїдати? 10 порад

Під час емоцій, стресів чи маючи сильне почуття голоду – можна легко переїсти. Як цього недопустити?

✅ Зважуйте свою порцію і не докладайте більше (добавку)! Якщо готуєте собі разом з усіма, то зважуйте хоча б готове. Записуйте все в «Таблицю калорійності». Якщо харчуватись на свою норму калорій, то переїсти важко!

✅ Не пропускайте основні прийоми їжі (особливо, сніданок та обід). Якщо пропускаєте, майже гарантовано переїсте під час наступного прийому їжі.

✅ Беріть невеликі тарілки (діаметр 15 см). Порада не нова, проте діє майже завжди. На велику, як в ресторанах, тарілку хочеться накласти більше їжі. Особливо це стосується тих, хто не рахує калорії.

✅ Якщо часто голодні, то не робіть перерви між прийомами їжі більше 4 годин. Тобто якщо обід був о 14, а вечеря буде лише о 20, то зробіть собі перекус о 17-18, наприклад, випийте пляшечку йогурту без додатків. Маючи сильний голод ризик переїсти у рази вищий!

✅ Приберіть з очей шкідливі продукти. Якщо ви прийшли додому доволі голодні і починаєте готувати обід чи вечерю, а на столі лежить печиво, снеки, батончики чи навіть корисні горіхи – ви почнете це наминати, готуючи. І так можна наїсти багато зайвих калорій. Якщо дуже голодні під час готування, то можете взяти собі той же йогурт, склянку води, моркву, селеру, помідори чи інші овочі, 1-2 хлібці тощо.✅ Пийте достатню кількість води! (близько 30 мл на 1 кг тіла). Бо ми не завжди можемо відрізнити спрагу від справжнього голоду. Склянка води за 20-60 хвилин їжі – дуже рекомендована.

✅ Висипайтесь. Втомлені люди їдять більше. Якщо прийшли дуже втомлені додому і є можливість – подрімайте 15-20 хвилин.

✅ Додавайте в кожен прийом їжі трохи овочів. Вони наповнюють шлунок, і ви не переїсте.

✅ Не поспішайте під час їжі. Спокійний прийом їжі має тривати 20 хвилин.

✅ Якщо все ж переїли – ідіть на прогулянку хоча б на 20-30 хвилин.

З архіву або читайте також:

Що таке корисні харчові звички та як перейти на здорове харчування?

19.7.2020 Таблиця Калорійності Корисні поради

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Скільки потрібно пити води, щоб схуднути? Скільки потрібно пити води, щоб схуднути?

Як порахувати свою денну норму води і коли її вживати, в залежності від їжі? Як пити воду для схуднення і чи варто додавати в неї щось (лимон, м’яту тощо)? Чи можна схуднути якщо пити багато води? Як почувається організм, якщо води замало або забагато? Всі відповіді нижче.

Повна стаття 6.2.2021 0