Додаток Таблиці Калорійності Знайти

Детальний гід по схудненню: все про калорії, активність, продукти

Схуднення – це не про дієти чи виснажливі тренування. Схуднути можна безпечно, поступово, здоровим шляхом. Нижче відповіді на питання: які продукти їсти, як враховувати свою активність при схудненні, як правильно заповнювати додаток, як правильно складати свій прийом їжі, що робити із солодощами і т.д.

Підготували для вас посилання на всі важливі питання про схуднення, які допоможуть розібратись в цій темі. Натискайте на підкреслений текст, щоб прочитати статтю. Так, це все потрібно перечитати і зрозуміти! Проте, результат цих знань і роботи над собою вас вразять! А якщо ви не можете зрозуміти щось у роботі додатку “Таблиця калорійності” чи його налаштуваннях – пишіть нам в інстаграм, ми завжди відповідаємо на питання.

  1. Правильне харчування для схуднення: що робити і як це працює? Як взагалі відбувається схуднення на калоріях, що на це впливає, скільки разів на день їсти, на скільки можна схуднути.
  2. Які продукти їсти при схудненні чи наборі м’язової маси (продукти однакові, от тільки при схудненні треба їсти на дефіцит калорій, а для набору – на профіцит (надлишок)).
  3. Як розібратись зі своєю нормою калорій і налаштувати програму правильно (у кожного своя норма калорій, на неї впливає ваша стать, вік, теперішня вага, зріст, активність). Не варто урізати свою норму калорій. Їсти суттєво менше калорій, ніж потребує організм – не означає швидше худнути. Надмірний дефіцит калорій може спричинити (і дуже часто спричиняє) проблеми зі здоров’ям.
  4. Як правильно записувати продукти в додаток: у сирому чи готовому вигляді? Правильний запис важливий для точного підрахунку. А точний підрахунок забезпечить хороший результат на вагах і в об’ємах.
  5. Як складати свій прийом їжі? (розписали все на прикладах)
  6. Будь ласка, звертайте увагу і на те, скільки набираєте калорій, і на те, скільки відсотків білків, жирів, вуглеводів. Усі речовини важливі для організму. Що буде при дефіциті або надлишку білків, жирів, вуглеводів?
З архіву або читайте також:

Що робити, якщо вага не падає?

11.6.2021 Анастасія Ільків Як худнути?

Коментарі

Коментарі не відображають думку редакторів та авторів блогу.

Додати коментар

Пов’язані статті
Що їсти під час схуднення? Продукти для здорового харчування Що їсти під час схуднення? Продукти для здорового харчування
Ми розписали все дуже-дуже-дуже детально. Спеціально, щоб ви розуміли, що це НЕ ДІЄТА. Що вибір є! І продукти тут можна придбати на будь-який бюджет. Сподіваємось, цей список полегшить вам харчування.

Повна стаття 19.5.2021 0

Що буде при дефіциті або надлишку білків, жирів, вуглеводів Що буде при дефіциті або надлишку білків, жирів, вуглеводів

Будь-які перекоси в балансі білків, жирів та вуглеводів (БЖВ) – це не дуже добре. Якщо орієнтуєтесь на додаток “Таблиця калорійності”, то кожен показник можна тримати в діапазоні 75-110% норми (волокна – від 50%, калорії від 85%). Щоб і не сильно на підрахунку зациклюватись, і при цьому давати організму достатньо. Що буде, якщо регулярно чогось не доїдати або переїдати (підкреслюємо слово регулярно!)?

Повна стаття 10.3.2021 0